image description
Erkek, 38, İstanbul

Hoşçakalın...

Sizlerle beraber neredeyse yirmi yıla yakın bir zamandır dertleşiyor, gülüyor ve dertlerimize beraber ağlıyoruz. Bu süre boyunca bizleri; itirafları, yorumları ve mailleri ile yalnız bırakmayan sizlere çok teşekkür ederiz. Büyük bir üzüntüyle söylemek zorundayız ki; artık hayat okulunun sıralarında beraber geçirdiğimiz bu zamanların sonuna gelmiş durumdayız; İtiraf.com kapanıyor…

En büyük sırlarınızdan en komik anılarınıza, en hüzünlü anlarınızdan gördüğünüz yepyeni ülkelere kadar burada beraberce paylaştığımız itiraflarınızın ve hayat okulu maceralarınızın sonuna geldik. Sizlerle geçirdiğimiz her an, sitede yayınladığımız ya da yayınlamadığımız her itiraf bizim için çok değerliydi. Emin olun ki bu paylaşımlarınızın hepsi kalplerimizde ve arşivlerimizde sonsuza kadar yaşamaya devam edecek.

01.02.2017 tarihi itibariyle artık sitemize yeni itiraf girişi olmayacaktır. Bu günü takip eden süreçte burada kurduğunuz arkadaşlıklarınızı kaybetmemeniz için bir ay süreyle daha mesajlaşmaya izin verilecek fakat sonrasında mesajlaşma alanımız da kapatılacaktır. Bu nedenle bu süreyi iyi değerlendirmenizi, İtiraf.com ailemizin diğer üyeleri ile iletişiminizi koparmamak için gerekli önlemleri almanızı öneriyoruz. Biz yine burada sizlere bu konuda da yardım etmeye devam edeceğiz.

Koca bir devri kapatırken tekrar ve tekrar bizlerle geçirdiğiniz zaman ve paylaştığınız itiraflarınız için teşekkür ederiz. Bu ailenin bir üyesi olmaktan her zaman gurur duyduk ve sizlerin bizlere kattığı değerler için de çok ama çok mutluyuz. Umarız bir gün yepyeni bir projenin içerisinde tekrar görüşebiliriz. Hep mutlu kalın...

Duyuru

itiraf.com ailesi üyeleri!

Söz verdiğimiz gibi yepyeni bir itiraf.com'la karşınızdayız. Sizden gelen yapıcı eleştiriler ve ekibimizin beyin fırtınaları sonucunda size çok daha modern ve günümüze ayak uydurmuş ama özünde kendini koruyan bir itiraf.com'la merhaba diyoruz.

Site kullanımı biraz değişikliğe uğradı bu nedenle size biraz açıklama yapmak istedik. Öncelikle ana sayfaya girdiğiniz zaman rumuzunuzla giriş yapmak için en üst sağda bulunan üç seçenekten sonuncusunu seçerek bilgilerinizi girebileceksiniz. Aynı seçenek ile profilinize ve bizlere ulaşabilecek ve sorunlarınız ya da fikirleriniz için mail gönderebileceksiniz.

Artık sizi sadece dört kategori ile sınırlamıyoruz. İtiraf yazmak için en üstteki kalem ikonlu butona bastığınız zaman “Mevzu nedir” kısmına istediğiniz konuları başına # koyarak girebileceksiniz. Aynı zamanda bu konuları anasayfadaki etiket bulutundan takip edebilir, arama kutusunun başına # koyarak da ilgili konuyu aratabileceksiniz.

Arama kısmında konular girerek itiraf arayacağınız gibi “@” işareti sonrası istediğiniz üyenin adını yazarak o kişinin profiline ulaşabilecek ve mesajlaşabileceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, kişinin profilindeyken adına tıklamak olacak.

Kendi profil sayfanızda “düzenle” kısmına girerek doğum tarihinizi, cinsiyetinizi ve konumunuzu değiştirebilecek, profil fotoğrafınızı yükleyebileceksiniz. Ayrıca üyeliğinizi de bu bölümden sonlandırabileceksiniz.

Yayındaki itiraflar da ikiye ayrılıyor. Günlük itirafları takip edebileceğiniz “yeniler” sayfamız ve bu zamana kadar çok alkış almış, sizlerin en beğendiği itirafların yer alacağı “güzelinden” sayfamız.

Fazla söze gerek yok, şimdi tek yapmanız gereken yenilenmiş itiraf.com'un tadını çıkarmak. Herkese iyi itiraflar!