image description
Erkek, 48, İstanbul

Gazman

Haber bülteninde; "Çin' de 45 yıldır benzin içerek yaşayan vatandaş!" haberini duyan arkadaşım, bombayı patlatıyor; "Oğlum, bu adam Türkiye'de yaşıyor olsaydı kesin LPG taktırırlardı!"

Benelux izlenimleri

1- Neredeyse tüm binalar tuğla ile yapılmış. 2- Her şehirden en az bir nehir veya kanal geçiyor. 3- Hiç dağ tepe yok, her taraf dümdüz. Yapay tepeler yapmışlar. 4- Bisiklet sürücüsünün her zaman önceliği var. 5- Yayalara her zaman saygı ve öncelik olmasına rağmen, biz yine de karşıdan karşıya geçerken tedbiri elden bırakmadık. 6- Adres sorduğumuz her dört kişiden biri Türk çıktı. 7- Tarihi yapılar titizlikle korunmuş ve onlara bakmaktan kızlarına bakmayı unuttuğumu memlekete geri döndüğümde fark ettim. 8- Bu eksikliği gidermek için tekrar gitmek şart oldu!

Mübarek ay

Ramazan'da alkol almayanı bilirim, sevişirken ezan okununca sevişmeyi yarıda keseni de, ama grup(!) olayını Ramazan'da olmaz diye bayram sonrasına öteleyeni de ilk kez gördüm.

Autoshow-2008

Autoshow fuarında Toyota Auris aracın tanıtım hostesi güzellik, fuara ikinci gelişim senin içindi lakin cesaret edip konuşamadan sadece aracı inceleyip çıktım. Hala aklımdasın.

Fanteziye başlarken...

Ama canım aşkım, hani hep söylerdin işlevi önemli diye. Peki bu ne şimdi; güzelim fanteziyi berbat ettin. 'Senin ufak şeyi' diye başlayan fantezinin fanteziliği mi kalır Allah aşkına!?