image description
Kadın, 27, Mersin

Dikkat testi

Kocaman bir alkış da gittiği cafede sevgilisine fotoğrafını çektiren, sonra o fotoğrafı incelemeden sosyal medya hesabında paylaşan iş arkadaşıma istiyorum. Zira arkada kalan camdan sevgilisi ve sevgilisine aldığı tektaşı kabak gibi görünüyordu. Biz herhangi bir yorum yapmadık kendisine de karısının yorumunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Karizma

Kocama neden hiç çiçek almadığını sordum. Paşamız çarşının içinden elinde çiçekle geçmeye utandığını söyledi. Neymiş efendim, bunca yıllık karizması sarsılırmış. Ertesi gün hiç üşenmedim, bütün halıları bahçeye indirip kocama silkelettim. Yetmedi gizlice fotoğraflarını çekip annesine, kardeşlerine ve de eltilerime gönderdim. Hadi kendi sülalesi neyse de konu komşudan birileri görüp çarşıda muhabbet arasında söyleyecektir herhalde. İntikam soğuk yenen bir yemektir evet ama sıcak da fena olmuyormuş.

Ne yaptın oğlum

Kokusunu çok beğendiğim ama fiyatını yüksek bulduğum için almaya çekindiğim parfümü, satıcının "Aman abla sende eşşek gibi çalışıyorsun, aldığını da eve harcıyorsun. Kırk yılın başında bir şey beğendin kendine, al gitsin" lafından gaza gelip aldım. Ertesi akşam duştayken, oğlum çekmecesindeki bütün kıyafetlerin üzerine sıkmak suretiyle şişeyi boşaltmış. Oda çok güzel koktuğundan kızamadım ama kendimi boş eve kira ödemiş gibi hissediyorum...