image description
Kadın, 39, Yurtdışı

Pila(v)tes

Pilates topu aldım. Bu kadar aldım yani. Yarısına kadar şişirmedi yanında verdikleri pompa. Oturdum pilav yiyorum, yemişim pilatesini!

Uyanık

Gecenin bir yarısı telefona mesaj gelir. Sabah erkenden işe gidileceği için, "Neyse sabah okurum" edasıyla tekrar uyumaya çalışılır. Fakat mesaj gönderen şahıs sabırsızdır ve cevap gitmeyince arar, cevaplamazsınız, fakat uykunuz tamamen kaçmıştır artık ve bezgin bir halde "Bari mesajları okuyayım" düşüncesiyle mesajlara girilir. Gelen mesajı aynen aktarıyorum: "Odunumle, uyanık mısın?"

İletişim(!)

Facebook'tan yazdığım mesaj için "Görmedim, whatsapp'tan yazsaydın hemen görürdüm" dedi. Whatsapp'tan mesaj attım, "Sen kimsin?" dedi. Numaramı kaybettiğini söylemiş olsaydın dürüst bir şekilde şu an hem facebook'tan hem de whatsapp'tan engellenmiş olmazdın. Öküz!

Kapı(sız)

Mutfak kapısını taktırdığımdan bu yana canım sıkıldıkça, sinirlendikçe kendimi mutfağa kapatıyorum. Hayır evde benden başka kimse de yok, attığım trip kime?

Ağır rejim(!)

Rejimde olmasam ve zararı olmayacağından emin olsam o bulaşık deterjanını meşrubat niyetine içeceğim. O nasıl iştah açan bir koku yahu!

Tatil sendromu

Bin bir türlü şaklabanlıkla annemi Türkiye'ye tatile götürmeye zar zor ikna eden ben, yurdumda yaşanan son olaylar dolayısıyla tatile gitmekten tırsan yine ben...

Güvenlik

Şirkette elektronik posta aracılığıyla bilgi gönderilmesine karşı aldığınız güvenlik önlemini keşke dosyaları muhafaza ettiğiniz dolabın anahtarını sakladığınız yer için de gösterseydiniz ya sevgili yönetim. Dosyaları dolapta muhafaza et, dolabı kilitle, anahtarı da dolabın en üstüne koy. Kimse bulamaz zaten.