image description
Erkek, 36, İstanbul

Sessiz Olun

Sen öğretmenlikten yeni çıkan birisini dış ticaret uzmanı olarak alırsan, yan odada şirket ortaklarının kahkahalarına "Sessiz olun bakiim!" diye bağırmasına da şaşırmayacaksın müdürüm.

İltifat

Yeğenim sosyal medyada gördüğü güzel kıza özelden mesaj atıyor. "Çok güzel kızsın. Ananın a...a sağlık." İtiraf etmeliyim ki şimdiye kadar gördüğüm en kafa karıştırıcı iltifat buydu...

Zengin olmak

Ortaokuldaydım ve maddi durumumuz oldukça kötüydü. O gün de okula harçlıksız gitmiştim ve yiyecek olarak evden sadece elma getirebilmiştim. Edebiyat dersinde hocamız, beni kaldırarak; "Gelecekte ne olmak istersin? Nasıl bir hayatın olsun istersin?" dediğinde gözlerim dolu dolu "Çok zengin olmak istiyorum." demiştim. O da, "Zenginlik nedir biliyor musun? Akşamları rahatça ve istediğin saatte yatmak, sabah da rahatça ve istediğin saatte uyanmaktır." diye cevap vermişti. O zamanlar mesajı iyi almamış olabilirim ama şimdi ne demek istediğini çok iyi anladım hocam.

Cimri ve öfkeli

250 bin TL'lik arabasını görünce cimriliğiyle meşhur olan arkadaşıma, "Ooo, paraya kıymışsın!" diyerek takıldım. "Aman canım, dünya malı işte" diyerek misilleme yaptı. Eğer arabaya binerken o bir çift galoşu uzatmasaydı az daha ikna olmak üzereydim. Sen o galoşları al, tövbe estağfurullah...

Şeyi şeyime benziyor

Karımla cinsel hayatımızı renklendirmek için porno film izlemeye karar veriyoruz. İnternet üzerinden bir video açıyorum. Erkeğin yüzünün görünmediği filme karımdan gelen imalı yorum ile filmi kapatıyoruz; "Adamınki, seninkine benziyor sanki?" Bu kadar renklenmek bize yetti bence!

Şaşkın gezgin

Karımdan gizli para biriktirdim. Canım çok sıkılınca kendimi "İş seyahatine" çıkarıyordum, inanılmaz eğlenceli oluyordu. Ta ki Sivas'a yapacağım seyahat için çantaya havlu, şort ve güneş kremi koyana kadar.