23 Temmuz 2014 Çarşamba
Rumuz
Parola

İlişkiler >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
29
italyan_tip, Erkek , 29 , Ankara
Üniversite yıllarında tanıştığım ve kısa bir süre beraber olduğum kız arkadaşın yıllarca takıntı haline getirip olmayacağını söylediğim halde peşimi bırakmamasının sebebini sonunda öğrendim. Yakın zamanda izlediğim "Büyü Tarihi" adlı programda yapılan tılsımlara örnekler verdiler. Üniversiteden beridir bazen kaybolup bazen ortaya çıkan itirafı yazmadan önce yatağımın altında bulduğum kız arkadaşın hediye ettiği oyuncak arabanın üstünde ikimizinde baş harfleri olan "A.Ç" yazıyor. Ben de gerçekten seviyor sanıyordum bilmeden büyü yapmış. Ateşe atmayla da bozulmuyormuş tersten silme tekniğini uygulamayı düşünüyorum. Elveda güzel kız!
8 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

113
güneşbulut, Kadın , 32 , Yurtdışı
İyi bir eş olamadığımı söylerdi kocam. Sevdiği yemekleri yapardım, evimiz her zaman temiz olurdu, ütüsü kusursuz, ilgi alakam neredeyse sınırsız olurdu. Ama gitti benden. Sonra bir sevgilim oldu, dışarıdan yemek siparişi vererek beslendik, birlikte ya da gündelikçi ile temizlik sorununu çözdük ve bol bol kısa süreli kaçamak tatiller yaparak 1 yıl geçirdik. Bana aşık oldu ve evlenmek istedi. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçmiyor artık çok eminim.
6 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

71
neoldusimdi, Kadın , 29 , İzmir
Üşenmedim netten biri ile tanıştım. Özellikleri falan iyi derken, dul olduğunu öğrendim. Onu unutup unutamadığını anlamaya çalışırken adamın duygularını depreştirdim ve görüşmekten vazgeçti. Görev tamam, yalnızlığa devam.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi