20 Nisan 2014 Pazar
Rumuz
Parola

İlişkiler >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
10
aşkmıodane, Kadın , 30 , Adana
Babam, önceden planlanmış bir şekilde benim bulunmadığım kalabalık bir ortama girecekse akşamdan ona çemen, sucuk vb. kokulu ürünleri yediriyorum. Bunun sebebi ise bulunduğu ortamda hiçbir kadının onu beğenmesini istememem. Yaptığım şey çok adice biliyorum ama babamı annemle bile paylaşamaz iken annem dışında bir kadınla paylaşmaya katlanamam.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

14
bumudurya, Kadın , 27 , Bursa
Bir süredir kocamın arkadaşına aşığım. Hatta zaman zaman onunla evli olmanın hayallerini kuruyorum. Kendime kızıyorum ve bazen nefret ediyorum. Duygularıma bir türlü engel olamıyorum. Bana olan hislerini duydukça havalara uçuyorum ama vicdanımla kalınca yerin dibine giriyorum. Tek düşünebildiğim gözlerine bakınca dünyamı nasıl şaşırdığım oluyor.
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

12
hemdelihemakıllı, Kadın , 33 , İstanbul
"Evlendiğimizden beri çok güzel geçiniyormuş gibi yapıyoruz. Her şey yolunda gibi yapmaktan içimiz daraldı. Dayanamıyorum artık senin hallerine, gel bu işkenceyi bırakalım boşanalım" dedim. "Çocuğu alırım" dedi. "Küçücük çocuk üzerinden intikam alma, istersen gelir her gün görürsün, sıkıntı çıkartmam" dedim, anlamadı. "Sıkıysa al bakalım o zaman görebilecek misin" dedim. Şimdi süt dökmüş kedi gibi oldu. Bana yaranabilmek için her şeyi yapıyor. E ama olmadı ki böyle. Elimden boşanmak için gerekçelerimi bir bir aldı. Kendi başımı kendim yaktım gene.
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

16
hoşgeldin-hüzün, Kadın , 46 , Edirne
Her yıl diyet ve sporla ciddi kilo verir form tutarım, ancak verdiğim kilolar önce yüzümden gider. Her görenin "Hasta mısın, ameliyat mı oldun, suratın kaşık kadar kalmış" gibi yorumlarda bulunmasına alıştım da, bu yıl sevdiğim yemekleri yiyememekle alakalı ekstra asabileşmemi kardeşim iki kelimeyle özetledi: "Huysuz kepçe."
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi