30 Ekim 2014 Perşembe
Rumuz
Parola

İlişkiler >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
30
mürettebat, Erkek , 39 , İstanbul
Erkeğin birden fazla evlenmesinin kanunileşmesini istiyorum. Zaten bütün evli erkeklerin birkaç tane daha görüştükleri kadın var. Ben kendi adıma masrafına razıyım, yanyana iki evde otururlar. Evde sürekli başı ağrıyan kadın, "Seks seks" diye peşinde dolaşan adamdan kurtulur. Çocuklar dağılmamış olur. Adama sürekli "Benimle evlen" diyen kadın da açıkta kalmamış olur. Kimse kimsenin işine karışmaz, adam aldattı diye feryat figan olmaz, patırtı çıkmaz.
22 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

64
redimred, Kadın , 35 , Bursa
1 gün 2 saat önce gönderdi.
Ben memur olarak fakir kesimi temsil ediyormuşum, o beni ararmış, fatura ona yazsınmış. Evi olan, ünlü bir İspanyol mağazasından giyinen ve bilinen bir Alman marka otomobil almayı düşünen ben de fakir ama gururlu hayatıma devam ettim.
6 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

73
reyhandı, Kadın , 26 , Bursa
1 gün 6 saat önce gönderdi.
Evliliği kabul etmemin tek sebebi sevdiğim adamla hesap vermeden, izin almadan vakit geçirmek, onu yaşamaktı. Evlendikten sonra unuttuk sevmeyi, flört etmeyi. Otomatiğe bağlandı her şey. Arzulanan istekler dile getirildiğinde bencil ve nankör olduğum belirtildi. Sevdiğim, flört ettiğim adamı özledim. Firmadaki iş arkadaşları gibi politik davranılmamalı eşlere.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

93
womenoflove, Kadın , 27 , Ankara
2 gün 10 saat önce gönderdi.
"Dün gece senin yüzünden sarhoş oldum" diye askıntı olmaya çalıştı kendince. "Ağzıyla içmeyi bilmeyene fitil yapmışlar rakıdan" dedim, artık konuşmuyoruz.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

45
çokrumuzlugünahkarkadın, Kadın , 46 , Edirne
2 gün 17 saat önce gönderdi.
Kadınların ikinci demesine alışığız da, kırkına merdiven dayamış bekar adamın sen ikincisin demesi komik oldu biraz. Gülünce de küstü. "Sen de benim ikincimsin" diyerek yumuşatıp barıştım.
5 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

103
Dianearbus, Kadın , 23 , İstanbul
3 gün 4 saat önce gönderdi.
Aşk diye bir şey olmalı. Yoksa dünyada hiçbir güç bana sabahın bir vakti gülümseterek ütü yaptıramaz, ona da unuttuğum paketi kilometrelerce trafiğe rağmen gülümseterek getirtemezdi.
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

43
amanhocam, Erkek , 40 , İstanbul
4 gün 8 saat önce gönderdi.
Aynı semtte, aynı mahallede hem de birkaç sokak ötede ikinci evini açıp yıllardır günün yarısını orada geçiren arkadaşıma sorarsanız, evliliği bu sayede ayakta duruyor. Evliliğini bilmem de, ben bu adamdaki gözükara cesarete ve talihe hayranım.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

60
şahsenbenbizzatkendim, Erkek , 33 , Yalova
4 gün 17 saat önce gönderdi.
Bayram tatili için köye annesinin evine giden karımı almaya gidiyorum, kulağıma fısıldadığı tek bir kelime ile bir hafta daha kalmasına ikna oluyorum: "Reglim."
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

43
amanhocam, Erkek , 40 , İstanbul
5 gün 8 saat önce gönderdi.
Birisi İngilizce'de "Hello" dışında tek kelime bilmeyen ama bıçkın mı bıçkın bir adam. Diğeri İngilizce'yi yemiş yutmuş ama acemi bir tip. İkisi de malum sosyalleşme sitesinde çapkınlık yapıyor. Bıçkın arkadaş Google çevirisinin baş-göz yaran yardımıyla dört bir kıtada, bilmem kaç dilde çapkınlık turları atarken diğeri meselenin dil olmadığını çoktan anlamış ve bıçkın arkadaşından işin sırrını öğrenmeye çalışıyor. Ben mi? Onları keyifle izliyorum.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

40
denedim_olmadi, Erkek , 32 , İstanbul
6 gün 8 saat önce gönderdi.
10 kişilik kalabalık grup ile bowling oynuyoruz. Karşımızdaki afet-i devranın gözü üzerimizde. Biz de koro halinde hatunu kesiyoruz. Elemelerin sonucunda ben finale kadar çıkıyorum. Ardından hanım karşıdan bebek arabasıyla geliyor. Durumu anlayan hatunun gözler bu sefer benimle birlikte oynayan yeğenime doğru kayıyor. Ben finalde elenirken yeğenim 10 dakika sonra kızın telefonunu almış, ağzı kulaklarında yanımıza geliyor. Yaşlı gözlerle salondan ayrılıyorum...
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi