29 Ağustos 2014 Cuma
Rumuz
Parola

İlişkiler >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
46
redimred, Kadın , 35 , Bursa
"Ben seni arayacağım" deyip deyip sonra da "uyuyakaldım" diye mesaj atan, yine de arama zahmetine katlanmayan bir şahıs tanıyorum. En kısa zamanda ben de uyuyakalmayı düşünüyorum.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

47
engüzeliyalnızlık, Kadın , 33 , İstanbul
"Neden gözlerini kapatıyorsun, başkasını mı hayal ediyorsun?" diye soruyor. Hayır arkadaş; en yakışıklı erkek bile sevişirken gözüme çirkin gözüküyor. O yüzden kapatıyorum gözlerimi. Bir rahat bırakın ama.
7 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

107
mürettebat, Erkek , 39 , İstanbul
1 gün 23 saat önce gönderdi.
Evliyim dersin baştan. "Bana ne evliysen, sanki kocam olacaksın" der, sonra da "Dünya iki günlük, ben hayatımı yaşamaya geldim, beni mutlu et, beraberken birbirimizden haz alalım sonra herkes yoluna" diye de kural koyar. İlk buluşmada % 90 sevişilir. Bir defadan bir şey olmaz, bir şey de anlaşılmaz. O yüzden ilk fırsatta ikinci buluşma ayarlanır. Bu defa, ilk sevişmedeki kadın gitmiş yerine daha usturuplu derli toplu ritüellere uyan sakin ve ağır hareket eden kadın gelmiştir. Sanki bir sorunu var gibidir, ama yine de sevişir. Birinci ile ikinci arasındaki molada omuzuna serer saçlarını ve yavaşça "Seninle sevişmek çok güzel. Ama yetmiyor biliyor musun? Ben senin koynunda uyumak istiyorum." der. Bu, baştaki özgür kızın maskesinin sıyrılmaya başlamasıdır. Üçincüye buluşmayı sakın denemeyin. Selam vermeden karının sağlığını soruyorlar!
8 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

139
scarydoc, Erkek , 35 , Ankara
2 gün 7 saat önce gönderdi.
Karımı telefonuma "Error 404" diye kaydettim o da beni "Ruh emici" diye... Bakalım sonumuz ne olacak.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

121
goodnightgood, Erkek , 35 , Ankara
3 gün 13 saat önce gönderdi.
Sevgilerini hiçe saydığım tüm kızlardan özür diliyorum, çünkü ilahi adalet varmış ve birisi gelip hepsinin acısını sizden çıkarabiliyormuş. Yeniden hepinizden özür diliyorum.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

176
jigger, Kadın , 40 , İstanbul
3 gün 22 saat önce gönderdi.
Sabahın 5'inde evi terk eden, evden çıkarken ulaşılmamak için telefonunu kapatan, 9'a kadar dışarıda dolaşan, dolaşırken de ''Meraktan çatlamıştır. Ohh sürünsün köpek. Artık beni arasa da bulamaz'' diyen ve uykusuzluktan sürüm sürüm sürünerek geri eve dönen, döndüğünde kocasının hala yattığını gören embesil ben oluyorum.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

107
neoldusimdi, Kadın , 29 , İzmir
3 gün 23 saat önce gönderdi.
Uzun yıllar arkadaş olduğunuz biri ile sevgili olmayı denerseniz :1- Onu da, kendinizi de yadırgar, yargılarsınız. 2- Başta verdiginiz karara sadık kalmaya çalışır, kasılırsınız. 3- İlişkide kesinlikle yalan yoktur, verdigi huzur inanılmaz caziptir. 4- Öpüştüğünüzde gülme krizi gelmesi ve gitmemesi olasıdır. 5-Siz bütün tabularınızı ve olumsuz düşüncelerinizi kenara bırakıp evet dediğinizde karşı taraf vazgeçer. Sonuç olarak artık ne arkadaş kalır ne de sevgili. Bu yüzden denemeyin.
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

37
gülce06, Kadın , 38 , Ankara
4 gün 23 saat önce gönderdi.
Zühre olarak kalmak çok zor onu biliyorum da, Zühre'nin Tahir'ini kapmaya çalışan kadın olmanın bu kadar kolay olacağını tahmin etmezdim. Sadece merak etmiştim ben kaybederken ''o'' kadın ne hissetti diye. Artık biliyorum. Direkten döndüğüm halde çok b.ktan bir şeymiş...
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

31
messed_up, Kadın , 23 , Ankara
5 gün 1 saat önce gönderdi.
Sonunda ben de, ülkemizdeki pek çok kadın gibi, yeni tanıştığım bir erkeğe bekaret durumum hakkında yalan söyledim. Ama bu işi de düzgün yapamadım çünkü, çocuk sorunca o kadar heyecanlandım ki aslında öyle olduğum halde "bakire değilim" deyiverdim. Aramızdaki yakınlaşmanın fazla ilerlemeyeceğini biliyordum, sanırım hayallerini yıkmak istemedim. Sorun şu ki, bir daha görüşmem, bir defalık bir takılma olarak kalır diye düşündüğüm bu çocuktan hoşlanmaya başladım ve tekrar görüşeceğiz. Peki ya ben bu saçmalığı nasıl toparlayacağım?
6 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

72
ilerleyelimbeyler, Kadın , 26 , İzmir
5 gün 5 saat önce gönderdi.
Sevgilimin kürtaj için verdiği para şu an ellerimde. Dünya mı bitti, kelimeler mi bilmiyorum.
6 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi