İtiraf.com’da bazı yenilikler yapmak üzere kolları sıvadık. Bu süreçte site üzerindeki itiraf yorumlarını yayından kaldırdık. Sürpriz gelişmeler yakında!


08 Temmuz 2015 Çarşamba
Rumuz
Parola

İlişkiler >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
63
kepçeekulak, Erkek , 24 , Kayseri
11 saat 31 dakika önce gönderdi.
Beraber duşa girme teklifine evet dedim. Tam duşa girdik aklıma bizim banyoda duş başlığı olmadığı geldi. İşte dram budur kardeşlerim.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

178
dalginprof, Kadın , 30 , Antalya
13 saat 8 dakika önce gönderdi.
Biri kaba saba;diğeri tırnağım kırıldı diye neredeyse göz yaşı dökecek kadar hassas. Biri isteklerimi görmezden gelir; diğeri istemeyi bırak, 10 saniye uzun baktığım gömleğin iki rengini birden alır. Biriyle birlikte yemek yeme planları yapıp süslenir püslenir hazırlanırım, dışarıda yemek yemeye para verilir mi diye ağlatıp burnumdan getirir; diğeri her gün en pahalı restoranlardan yer ayırtıp benim keyfimin çatmasını bekler. Biri aradım diye kavga çıkarır; diğeri onu ararım da duymaz diye telefonu yanından ayırmaz. Biri hazırladığım uğraştırıcı onlarca yemeğe burnunu kıvırır; diğeri uyduruk makarnayı iştahla iltifatlar ede ede yer. İlginç yanı her ikisi de aynı kişi, sadece biri terk edildi. Madem yola gelecektin be adam ne diye seni severken burnumdan getirdin? Görüyorsun, şimdi yoluma halı olsan umurumda değil.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

120
regenmeister, Erkek , 29 , İstanbul
3 gün 8 saat önce gönderdi.
Bir tarafta bulduğu her fırsatta takım elbiseyi çıkarıp anında şort-tişört-terlik moduna giren ben; diğer tarafta akşam yürüyüşüne bile full makyaj artı topuklu ayakkabıyla gelen sevgili adayım. Ondan sonra regenmeister kimseyi beğenmiyor...
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

52
pikalo, Erkek , 43 , Bursa
3 gün 17 saat önce gönderdi.
Karısını aldatan arkadaşıma "İlgilendiğin şey tepeler ve oyuklar. Yahu onda da 2 tepe 1 oyuk var, diğerinde de" dedim. "Doğayı keşfetmek güzeldir" diye cevap verdi. Az daha konuşsam o beni ikna edecekti, konuyu kapattım. Bana ne ya, karısı düşünsün.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

75
fosforlufener, Kadın , 42 , Bolu
4 gün 2 saat önce gönderdi.
Kocacım; "Hanım şu yemekten (sarımsakli olan) sen de ye" diyerek sahura kadarki niyetini yalnız bana değil, iftardaki misafirlerimize de açık ettin ya, oruç hakikaten senin başına vuruyor.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

33
efe4509, Erkek , 41 , Aydın
4 gün 7 saat önce gönderdi.
"İnsan tatilde ne yapar, yer içer, yatar, gezer tozar, dinlenir. Ya sen ne yapıyosun, günün 2 saatini otelin fitnes salonunda geçiriyorsun" diyen karımı "Hayatım bu güzel yemekleri yersem kilo alırım, ben istediğim kadar yemek yiyebilmek için spor yapıyorum" diye geçiştiriyorum. Allah'a şükür 4 gündür fitness salonunun yakınına dahi gelmedi kendisi. İyi ki de gelmiyor, yoksa oradaki hatunları görüp bırakın havuzu denizi, otelin odasına kilitler valla beni.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

63
danger_gril, Kadın , 27 , İstanbul
4 gün 11 saat önce gönderdi.
Toplantıya giderken en az birinin geleceğini biliyordum. Ama ikisi de gelmişti işte. Yapabilecek pek bir şey yoktu, mümkün olduğunca ikisiyle de bir araya gelmemek tek çözümdü. Başlama evresindeyken devam etmeyen ilişki saçmalığıydı ikisi de... Nihayet toplantı bitti kaçayım derken bahçede biri beni yakaladı, "Bir türlü denk gelemedik gün boyu" dedi ve tokalaşırken diğeri de geldi ve "Selam" dedi. Sıcaktı. "Hava çok sıcak yaa" dedim. Isı gittikçe artıyordu. Dediklerini de pek anlamıyordum. "Onu bunu boşverin de üff ne biçim hava yaa" dedim. Onlar anlamadı ama o an o kadar sıcaktı ki... İkisiyle de gönül maceram vardı ve ikisinin birbirinden haberi yoktu.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

117
Dianearbus, Kadın , 24 , İstanbul
6 gün 11 saat önce gönderdi.
Beyler, tanıştığınız kızla geçirdiğiniz ilk gecede performansınız başarısız ise mutlaka dönün, ve kendinizi ispat edin. Aksi halde kötü namınız kadınlar arasında ışık hızından hızlı yayılıyor bilesiniz.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

42
fakirmatrix, Kadın , 47 , İzmir
7 gün 6 saat önce gönderdi.
Ne kadar kötü olduğumu gönderdiğim armağanla daha da tescilledim. Evet tüm prezervatifleri iğneyle deldikten sonra hediye paketi yaptım. Hayırlısı ile 9 ay 10 günü bekliyorum...
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi