24 Nisan 2014 Perşembe
Rumuz
Parola

İlişkiler >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
60
Suikast_Silahı, Kadın , 37 , Eskişehir
1 gün 7 saat önce gönderdi.
Kocam, en yakın arkadaşının abisinin aniden ölümü üzerine acilen Mersin'e gitmesi gerektiğini söyledi. Ben de yedim! Yalancının hafızası olmazmış! Aynı adamı geçen yıl da bir kez daha öldürdüğünü hatırlatmamın bir şeyi değiştirmeyeceği gelince aklıma sustum. Hiç olmazsa yanımdaki işe yaramayan varlığı benden uzaktayken kafa dinlemek istedim.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

91
Dianearbus, Kadın , 23 , İstanbul
2 gün 3 saat önce gönderdi.
Tesadüfen lise aşkımın 1,5 yaşlarında kızı olduğunu öğrendim. Üzerimden şoku atamadan içimden bir dürtü araştırma yapmaya sevk etti. Önce bir sonrakinin düğün fotoğraflarını gördüm sosyal sitedeki sayfasından sonra bir diğerinin nişan. Hem de benden sonraki ilk kişiyle.Yakın arkadasıma dert yanıyorum: " Herkes aşk acısıyla kendini barlara gecelere atar, hayatını dağıtır kadınları harcar, benimkiler benden sonrakine adamışlar kendilerini" diye. Tüm süreclere tek tek şahit olmus arkadaşımdan derin bir susuşun ardından itiraf geliyor: "Senden sonra herkes melek geliyor Dianearbus!"
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

69
enyesildeniz, Kadın , 29 , Bursa
2 gün 6 saat önce gönderdi.
Benimle fotoğraf çektirmeye üşenen kocam; işyerinde hatunlarla boy boy selfie çekip facebook'a koyuyor. Var bu işte bir tuhaflık.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

112
YEKTEN7, Erkek , 33 , İzmir
2 gün 8 saat önce gönderdi.
Sadece gülsün diye onunla beraberim, çünkü gülünce o kadar güzel oluyor ki; işte o zaman gezegenin en mutlu erkeği ben oluyorum.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

54
E.stone, Erkek , 31 , İzmir
2 gün 8 saat önce gönderdi.
Arkadaşlarla oturmuş bir şeyler içiyoruz. Konu erkeklerin bekaret takıntısına geliyor. Hararetli bir tartışma başlıyor. Ben "Herkesin birtakım evlilik kriterleri vardır. Bir erkek için bu bakirelik, kız için de bakirlik olabilir." diyorum. Zengin koca meraklısı süslü kızımız bana dönüp; “Siz erkekler iki yüzlüsünüz. Bakir olmadan bakire kız istemeyi biliyorsunuz.” diyor. Dayanamayıp “Sen de zengin değilsin ama zengin koca istemesini biliyorsun” diyorum. Yüzüme bakıp sinirli bir şekilde “İkisi farklı konular” deyip konuyu geçiştiriyor. Oldu canım size gelince farklı konular, bize gelince iki yüzlülük…
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

26
Abarttımgaliba, Kadın , 30 , İzmir
2 gün 8 saat önce gönderdi.
"Biraz birbirimizi tanıyalım" dedim. Nuh'un gemisinde kalan tek dişi erkekmişiz misali çiftleşmediğimiz için görüşmeyelim dedi. Hadi canım o zaman sana zürafalar, bana yeşil çimenler...
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

47
piyanodaki, Kadın , 37 , İzmir
2 gün 9 saat önce gönderdi.
"Adamın poposu güzel olacak arkadaş. Yere yakın, düşük g.tlü adamdan korkucaksın!" dedi. O gün bu gündür önce şöyle bir yürütüp arkasından bakıyorum düşük mü diye, sonra konuşuyorum adam gibi!
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

31
secdoc, Erkek , 35 , İstanbul
3 gün 21 saat önce gönderdi.
Keyifli bir gecenin sabahında prezervatif kutusunun son kullanma tarihine bakıp "Aaa ama bir hafta geçmiş" deyip her türlü telkinime rağmen 15 gün boyunca kendisini anne, beni baba yapan tek gecelik bir aşkım vardı.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

34
aşkmıodane, Kadın , 30 , Adana
4 gün 7 saat önce gönderdi.
Babam, önceden planlanmış bir şekilde benim bulunmadığım kalabalık bir ortama girecekse akşamdan ona çemen, sucuk vb. kokulu ürünleri yediriyorum. Bunun sebebi ise bulunduğu ortamda hiçbir kadının onu beğenmesini istememem. Yaptığım şey çok adice biliyorum ama babamı annemle bile paylaşamaz iken annem dışında bir kadınla paylaşmaya katlanamam.
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

56
bumudurya, Kadın , 27 , Bursa
4 gün 9 saat önce gönderdi.
Bir süredir kocamın arkadaşına aşığım. Hatta zaman zaman onunla evli olmanın hayallerini kuruyorum. Kendime kızıyorum ve bazen nefret ediyorum. Duygularıma bir türlü engel olamıyorum. Bana olan hislerini duydukça havalara uçuyorum ama vicdanımla kalınca yerin dibine giriyorum. Tek düşünebildiğim gözlerine bakınca dünyamı nasıl şaşırdığım oluyor.
6 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi