21 Nisan 2015 Salı
Rumuz
Parola

İlişkiler >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
22
nasılbirinsanoldum, Kadın , 26 , Ankara
Son zamanların en büyük tespitini yapıyorum. Birinden mi hoşlanıyorsunuz, eliniz telefona gidiyor, son görülmeye saat başı bakıyor musunuz? Numarasını silin. Ama gerçekten silin. Sizin aklınızdan çıktığı an emin olun ki o kişi arayacak ve telefonda "Tanıyamadım" kelimesini duyunca değeriniz yüzde elli artacak. Son bir haftada iki kez başıma gelen tam anlamıyla bu. Karşı tarafın sesindeki şaşırma ve hayal kırıklığını duymak ise paha biçilemez.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

44
buneyintribi, Kadın , 38 , İstanbul
2 gün 19 saat önce gönderdi.
Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi’ni seyrederken, filmin son on dakikasında döktüğüm göz yaşlarını görüp, "Şimdi sen neyi hatırladın da ağlıyorsun?" diye soran bir kocaya sahibim.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

34
FMFA, Kadın , 31 , Yurtdışı
3 gün 5 saat önce gönderdi.
Hayatında belki de hiç delicesine sevilmemiş insan varken ben özenle bu insanları birer birer hayatımdan çıkardım. Sebebi ise bu kadar fazla sevginin altında bir beklentilerinin olduğunu düşünmem. Bana göre, biri beni haddinden fazla seviyorsa kesin bir çıkarı vardır. Hiç gelemem böyle şeylere.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

96
efe4509, Erkek , 41 , Aydın
4 gün 5 saat önce gönderdi.
Karım 19 yaşında olan ve yeni nişanlanan yeğenine mutfakta nasihat veriyor. O sırada mutfak balkonunda sigara içerken gayri ihtiyari sohbete kulak kabartıyorum. Karım "Bak teyzem, yeni nişanlısın. Kolay değil, koca bir ömür geçireceksiniz. Birbirinizi iyice tanıyın, her şey zamanla olur, acele etmeyin. Bak eniştene, yıllardır beni küçücük şeylerle bile olsa mutlu etmesini becerebiliyor" diyor. Haliyle gururlanıyorum. Lakin sonradan kafama takıldı. Bu küçücük şeylerden kastı ne ki bu haspamın şimdi?
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

86
budamıama, Kadın , 26 , Eskişehir
4 gün 12 saat önce gönderdi.
Bir aydır düşünüp bir cesaretle kahve içmeyi teklif ettiğim adam, "Sana açık konuşayım budamıama, ben evli ve bir kız çocuk babasıyım" dedi. Telefonumla birlikte şuracığa gömün beni, kimse çıkaramasın.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

38
akrepkralice, Kadın , 37 , Burdur
5 gün 20 saat önce gönderdi.
Ben kendi kendime sırf o görüyor diye mobil haberleşme uygulamasında profil fotoğrafımı, atarlı giderli iletimi değiştirip durayım, son görülme zamanını takip edeyim; o yazdığım mesaja arama yaparak karşılık versin ve "Ya numaran bende kayıtlı olmadığı için..." diye başlayan bir cümle kursun. Olacak iş değil!
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

50
rytmandnight, Erkek , 47 , Mersin
6 gün 13 saat önce gönderdi.
Her ikisi de, birlikte katıldıkları ve giyinik olmadıkları parti görüntülerini delil olarak kullanmakla birbirlerini tehdit ettikleri için yıllardır boşanamıyorlar.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

25
kopekgibipismanim, Kadın , 25 , Yurtdışı
6 gün 15 saat önce gönderdi.
Önce ufak tefek kavgalar ettik, sonrasında ise bir süre görüşmeme kararı aldık. Fakat bu süre içerisinde iş yerinde bana ilgisinin olduğunu fark ettiğim biri ile akşam yemeğine çıktım.Biraz da alkol alınca haliyle gecenin sonunda kendimi iş arkadaşımla arabada öpüşürken yakaladım. Bir parçam yanlış yaptığımı fark ederek daha ilerisine gitmemi engelledi lakin şu an köpekler gibi pişmanım. Sevgilimle barıştık ama yüzüne bakamıyorum. Ona bu yaptığımı söylesem kesinlikle kabul etmez ve bu ilişki oracıkta biter. Söylemezsem de bu yükle nasıl yaşarım bilmiyorum. Aklım çok karışık.
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi