26 Ocak 2015 Pazartesi
Rumuz
Parola

İlişkiler >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
75
doorx, Kadın , 40 , İzmir
"Sana deliler gibi aşığım, seni çok özledim, lütfen hemen gel" diye başlayan mesajlaşma trafiği duygu seline boğularak devam etti. Yaklaşık 10 dakika sonra kocam tuvaletten çıktı ve mutfakta sigara içtik.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

55
efe4509, Erkek , 41 , Aydın
20 saat 38 dakika önce gönderdi.
Cinsel hayatım bu aralar ayın 15'inde bankaya bir defa uğrayan, sonrasında ise önünden dahi geçmeyen devlet memuru gibi. Yaşlanıyor muyum ne?
5 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

39
R2--D2, Erkek , 38 , Samsun
2 gün önce gönderdi.
kulaktankulağa yazınca 2,5-3 yıl önce arkadaşlarımın tanıştırdığı bir kadın aklıma geldi. O da yaklaşık aynı şeylerden bahsetmişti. Göbek deliğinin 20 cm altındaki 'Cennetin Kapısı' dövmesini görene kadar biraz da inanmıştım aslında...
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

44
elmaarmutnar, Kadın , 36 , Bursa
2 gün 3 saat önce gönderdi.
Kocam, ''Acaba hiç osurmayan, geğirmeyen ve tuvalete gitmeyen bir kadın bulabilir miydim?'' diye düşünüyor. Ben de bunca senedir bu doğal gereksinimlerimi kendisinin yanında yapmamaya özen gösterecek kadar saygılı oluşumun onun tarafından farkedilmediğine yanıyorum. Rahat rahat osur, s.ç, geğir elma, ne sıkıyorsun kendini? Adam farketmemiş bile!
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

44
immobile, Erkek , 33 , İstanbul
3 gün 7 saat önce gönderdi.
Kadınların erkeklerin yanında bir kadın olduğu zaman onlara daha çok ilgi duydukları saçmalığının; tek tabanca olarak defalarca gittiğim mekanda her seferinde eli boş dönerken karımla birlikte gittiğim gecede 2 tane birden telefon numarası almam üzerine doğru olduğunu üzülerek öğrenmiş durumdayım.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

31
immobile, Erkek , 33 , İstanbul
3 gün 11 saat önce gönderdi.
Eğer karşınızdakini çok beğenmişseniz ve günlerce o geceye hazırlanmışsanız, partnerinizin öncesinde yediği yemekte arkadaşının çok içme uyarısına "Başka türlü nasıl yatacağım bu adamla" diye cevap vermesini duymazdan gelirsiniz. Hiç çemkirmeyin, pişman değilim!
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

172
cybarr_67, Erkek , 32 , İstanbul
4 gün 2 saat önce gönderdi.
Yıllarca bakımlı bir erkek olmak için uğraştım. Sırf kendimi birilerine beğendireyim diye değil, kendimi sevdiğim için. Haftanın 5 günü spor yaptım, iyi bir fiziğe ve fit bir görünüşe sahip oldum. Sosyal oldum, balığa çıktım, doğada kamp yaptım, kültürlü bir insan olmak için okudum, gezdim. Çoğu arkadaşımın hayranlığını kazandım, nasıl yapıyorsun bütün bunları diye soranlar oldu. Hatta bir zamanlar sevgilim olan kişiyi de böyle tavladım. Gel gör ki bi zaman sonra o eski sevgilinin şişman, göbekli bir adamla beraber olduğunu, hatta adamın kültür yoksunu magandanın biri olduğunu görünce iş değişti. Ne bakımı ne kültürü kardeşim, kadın sevince en öküzünü de seviyor işte. Dış görünüş bir yana da o kadar entellektüellikle ortada kalakaldım ve hala yalnızım ya, ona yanıyorum.
11 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

90
dayanamıyorumyaa, Erkek , 40 , Antalya
4 gün 10 saat önce gönderdi.
Konuşmamız sırasında "Çayı şekersiz içerim, kola hiç içmem; yastıksız yatarım, tasasız yaşarım" dedim. "Sen ciddi ilişki aramıyorsun, görüşmeyelim" dedi. Acaba yastıksız yatmamdan mı bu çıkarımda bulundu yoksa tasasız yaşamamdan mı? Ya da kola içmeyip şeker tüketmeyenler ciddi ilişki yaşamıyorlar da ben mi bilmiyorum?
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

32
gelirgibioldu, Erkek , 42 , İstanbul
4 gün 10 saat önce gönderdi.
Pazar kahvaltısı sonrası klasiği olarak, magazin dergisi sorularına muhatap kaldım. "Aşkım ben çok şaşırdım, ilişkide erkeklerin evlenmemek için en çok söylediği yalan neymiş bil bakalım" dedi. "Soru çoktan seçmeliyse, cevabı sorunun türünde gizli zaten" dedim. Evet öğleden sonra anladı ama cezasını hemen kesti.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

72
yeminediyorumbıktım, Kadın , 26 , Ankara
4 gün 23 saat önce gönderdi.
"İnsan kaç defa aşık olur ki?" deyip aradım. Önce evli olduğunu daha sonra istersem yüz yüze konuşabileceğimizi söyledi. Reddedip telefonu kapattım. Kaç gün oldu hala atamadım aklımdan. Memleketteki erkeklere kıran mı girdi, hiç mi kimse gözüme güzel gözükmez? Biri bana bu adamdan soğumam için bir şey söylesin.
7 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi