26 Temmuz 2014 Cumartesi
Rumuz
Parola

İlişkiler >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
28
pitokondri, Erkek , 36 , Ankara
Öküz olduğumu iddia eden muhterem karıma, ona birkez olsun haksız yere bağırdı isem anlatmasını istedim. Baktım mavi ekran veriyor, bir kez olsun kendisine el kaldırmadığımı anımsattım. Baktım elektrik kesilecek, merak etme sen de benim için süs köpeklerinden farksızsın dedim. Nasıl bir sistemi varsa, bünyesi reset atıp 5 dakika sonra yanıma gelip konuşmaya başladı. Allah'ım şu 90 IQ altında zeka verdiğin kulunun sistem özelliklerinden bana da verseydin ya 126 IQ vereceğine. Adımız çok zeki geçiyor ama sistem çöktü mü aylar yıllar alıyor toparlamak.
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

24
mistikyürek, Kadın , 31 , İstanbul
Bayramda ailemi ziyaret gittiğimizde birkaç gün fazladan kalayım diye atmadığım takla kalmadı. Kocam "Yahu hatun, millet karısını postalamaya uğraşır çapkınlık için, sen yanımdasın diye şikayet ediyorsun, nasıl iş bu anlamadım" dedi. Bunun üstüne "İstersen sen de git yap ama ben birkaç gün fazla kalayım" demeyeydim iyiydi. Yapar mı ki?
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

21
yasanacak_cok_sey_var, Erkek , 39 , İstanbul
Karımın şehir dışında olmasından faydalanarak, biraz da romantik olsun diye ona ''Akşamın son ışıklarından sabahın ilk ışıklarına kadar sevişebileceğim seni istiyorum'' diye mesaj atıyorum. Cevap bekliyorum, bekliyorum, bekliyorum. Magmanın yollarını ay ışığı aydınlatıyor, yolu bulurum herhalde...
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

168
buyumesek, Kadın , 18 , İstanbul
12 saat 26 dakika önce gönderdi.
Şurayı okuya okuya bu genç yaşımda hayattan tek beklentim ilerde evli bir adama aşık olmamak oldu be!
16 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

73
nezorşeyrumuzseçmek, Kadın , 27 , İstanbul
16 saat 38 dakika önce gönderdi.
İlgimi çekmeye çalışmasından ve sözlü tacizlerinden sıkıldığım, ters davranmamdan anlamayan kişiye "Senin özgüveninin çeyreği bende olsa aya merdiven dayarım" dedim. "Sen kendine neden güvenmiyorsun ki, ay gibi kızsın maşallah" dedi. Şoktayım.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

47
RUMUZ.BULAMADIM, Kadın , 34 , Çanakkale
18 saat 25 dakika önce gönderdi.
Eski sevgilim işyerine her gün yeni sevgilisini getirmeye başlamış. Bana mı ne? Aynı işyerinde çalışmasak benim için de çok önemli değil aslında.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

97
craftranger, Erkek , 35 , İstanbul
22 saat 32 dakika önce gönderdi.
Boşanmamızın üstünden yıllar geçmesine rağmen, hala eski karıma onu ne kadar çok sevdiğimi, onu unutamadığımı belirten mesajlar yolluyorum...Tabi ki hiç cevap gelmiyor... O artık başkasıyla evli, ben başkasıyla. İkimizin de çocukları var yeni eşlerimizden. Gel gör ki benim aklım hala eski karımda, beni aldatıp terketse de, üstüne ne yapsa da onu unutamıyorum. Çünkü beni bu dünyada en çok mutlu eden kadın kendisidir, yerini dolduramadım...
5 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

58
allahimhangisi, Kadın , 25 , Malatya
2 gün 8 saat önce gönderdi.
Büyük bir aşkla evlendim, uğruna herkesi karşıma aldım, değer dedim. Ne mi oldu? Evlilikten sıkıldım yahu!
6 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

33
italyan_tip, Erkek , 29 , Ankara
2 gün 12 saat önce gönderdi.
Üniversite yıllarında tanıştığım ve kısa bir süre beraber olduğum kız arkadaşın yıllarca takıntı haline getirip olmayacağını söylediğim halde peşimi bırakmamasının sebebini sonunda öğrendim. Yakın zamanda izlediğim "Büyü Tarihi" adlı programda yapılan tılsımlara örnekler verdiler. Üniversiteden beridir bazen kaybolup bazen ortaya çıkan itirafı yazmadan önce yatağımın altında bulduğum kız arkadaşın hediye ettiği oyuncak arabanın üstünde ikimizinde baş harfleri olan "A.Ç" yazıyor. Ben de gerçekten seviyor sanıyordum bilmeden büyü yapmış. Ateşe atmayla da bozulmuyormuş tersten silme tekniğini uygulamayı düşünüyorum. Elveda güzel kız!
9 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

180
güneşbulut, Kadın , 32 , Yurtdışı
2 gün 19 saat önce gönderdi.
İyi bir eş olamadığımı söylerdi kocam. Sevdiği yemekleri yapardım, evimiz her zaman temiz olurdu, ütüsü kusursuz, ilgi alakam neredeyse sınırsız olurdu. Ama gitti benden. Sonra bir sevgilim oldu, dışarıdan yemek siparişi vererek beslendik, birlikte ya da gündelikçi ile temizlik sorununu çözdük ve bol bol kısa süreli kaçamak tatiller yaparak 1 yıl geçirdik. Bana aşık oldu ve evlenmek istedi. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçmiyor artık çok eminim.
6 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi