17 Nisan 2014 Perşembe
Rumuz
Parola

İlişkiler >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
32
sessiz_sakin_, Kadın , 38 , İstanbul
''Ben biraz soğusun, bu kadar bağlanmayalım diye uzak durmaya çalıştıkça sanki bir körük var arkasında bu sevdanın harlandıkça harlanıyor'' diyorum. ''Istanbul'un bütün eski körüklü otobüslerinin körükleri toplaşmış, öyle devasa bir körük oluşturmuşlar ki, uzaklaşılmıyor'' diyor. Ben diyorum demirci körüğü, o diyor otobüs. Gece gece bu mevzu romantizmden kopup nereye gidiyor. Uzak uzak, aramızdaki 250 kilometre bizi bu hale getirdi.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

37
romeo8006, Erkek , 34 , Ankara
Aldığım arabaya, eve demedik lafı bırakmayan babama işten ayrıldım, kendi iş yerimi açtım dersem eğer memleketten Ankara'ya kadar koşa koşa gelir beni kum torbasına çevirir...
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

36
evlibayan, Kadın , 39 , Bursa
Aramız limoniyken kocamın isyan dolu barış mesajıdır: ''Bak kalkarken kıymetini bil, sonra çok ararsın!'' Nasıl bir barış anlayışı varsa...
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

55
cucuq, Erkek , 31 , İstanbul
Tavrı, üslubu, sözleriyle itip kakması yüzünden son derece gurursuz ve mutsuz bir ilişki yaşıyorum 3 yıldır. Neye aşık olduğumu, neyini sevdiğimi bile unuttum artık. Defalarca terk etti. Hep ikna edip geri dönmesini sağladım. Baktım ki hiçbir şey değişmiyor, bu sefer ben "Defol git hayatımdan" deyip uğurladım. Başta kendimi çok iyi hissettim. Yeniden güçlüydüm! Sonra boşluk oldu. Donuk bakmaya başladım etrafa. Sonra yeniden merak etmeye başladım. Ama yine de başarıyordum; bu Pazartesiye kadar. Sabahın 9'unda onun iş yerinde buldum kendimi. Tam 9 saattir dil döküyorum. Bu itirafı da tuvaletten yazıyorum. Sinirden ağlamak üzereyim. Neden yaptığımı bilmiyorum. Onu hatalı gördüğüm konularda düzeltmekten vazgeçtim, benim tedaviye ihtiyacım var artık. Adı aşk mı, sevgi mi, takıntı mı, şeyinin dikine gitmek mi bilmiyorum. Ama hayatımı yaşanmaz hale getirdi. Çık içimden, nefret ettim.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

69
wow1_killer, Kadın , 34 , Yurtdışı
7 saat 47 dakika önce gönderdi.
Kocamın çok beğendiğini bildiğim bekar ve güzel komşumuz için kocama "Şu bıyıklarını alsa, bir de saçlarını doğal rengine bıraksa tam bir afet olur" diye yorum yaptıktan bir hafta sonra komşumla merdivenlerde karşılaştım. Bıyıklarını almış ve saçlarını da doğal rengine geri döndürmüştü.
7 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

74
yandanhalimemyandan, Kadın , 25 , İstanbul
8 saat 23 dakika önce gönderdi.
''Pek çok sanatçı tanırım ama sorsan en sevdiğimi söyleyemem. Çok kitap okurum ancak özel olarak bir yazarı takip etmem. Birsürü yabancı dizi izledim; oyuncularının adını tek tük hatırlarım. İstanbul'da yemek yenecek pek çok güzel yer bilmeme rağmen en sevdiğim yemek yok. Velhasılı en iyisi benim için hiç önemli olmadı; bir şeylerin iyi olması yeterli.'' dedim. "Eee sen çok iyiymişsin" dedi! O da çok iyi. Sanırım aşık oluyorum dostlar.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

79
gülce06, Kadın , 38 , Ankara
1 gün 8 saat önce gönderdi.
''Bir arkadaşlık söz konusuysa eğer, ki benim için öyle, bazı konuları konuşmamız lazım'' dedi. ''Ne gibi?'' dedim. ''Sevmem daracık kıyafetleri, abartılı makyajları. Ben yanında yoksam(!) daha daha doğal olmanı tercih ederim'' dedi... Huzurlarınızda Kezmen. Ben arkama bakmadan kaçarken sizi tanıştırmak istedim.
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

77
dhl, Erkek , 39 , İstanbul
1 gün 12 saat önce gönderdi.
Boşanmayla biten evliliğimin sonunda bir kez daha anladım ki, ben en rahat kedilerle anlaşıyorum.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

62
meninthemiddle, Erkek , 34 , İstanbul
2 gün 7 saat önce gönderdi.
Tanışmak için bir aydır yapmadığım şey kalmayan dilber, eski karımın asistanı çıktı. Ya yardan geçeceğim ya da "kıskandırmak için yapıyor" klişesine katlanacağım.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

114
Suikast_Silahı, Kadın , 37 , Eskişehir
3 gün 8 saat önce gönderdi.
4,5 yıllık aşk dolu bir flört döneminden sonra kocamla evlenmeye karar verdim. Sevmediğim bazı yönleri vardı ama aşıktım ve aşk ile katlanabilirim, yapabilirim zannettim. Evlendikten sonra her şey daha da kötüye gitti. Benden yarı yarıya daha az kazancı olan bu adam evin bütün masraflarını bana karşılatırken aynı zamanda bana olan ilgisini yitirdiği gibi saklamaya gerek duymaksızın beni aldatmaya başladı. Boşanmak en haklı sebebim olsa da onun için cinayet sebebi! İçimdeki aşk, sevgi, sadakat ve mutluluk arayan kadını yavaş yavaş öldürdü. Artık onun tavrıyla ona karşılık vermeye başladım. Kısasa kısas tıpkı bir erkek gibi başkalarıyla yatıp, yaşayacağımı yaşayıp yeni hedeflere yelken açıyorum. Aynı yatakta yattığımız gecelerde onun beni hançerlediği gibi benim de onu hançerlemiş olmam hissiyle daha tahammül edilebilir bir hal alıyor yanımdaki varlığı.
7 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi