22 Aralık 2014 Pazartesi
Rumuz
Parola

İlişkiler >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
17
nik_mik_yok, Erkek , 39 , Çanakkale
"Sevseydin gitmezdin!" yazmış whatsapp'tan. "İyi de ben değil, giden sendin!" diye cevapladım. "Sevseydin gitmeme izin vermezdin!" diye dönüş yaptı. "Gelecek olsaydın, gidecek olur muydun bir daha?" yazdım akabinde. Bu sefer başardım sanırım, yaktım devrelerini, zira cevap yaz(a)madı hala.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

9
artıkmelekdeğilim, Kadın , 27 , İstanbul
Eski kocam, "Ben kebap yiyeceğim, sana da döner söyleyeyim, sen döneri seversin" derdi. Pintiliğinden değil de beni düşündüğünü sanırdım, öyle söylerdi. Şimdi ki sevgilim de, tek gözleme söyleyip, "Bir taneyi beraber yiyelim tadı öyle çıkar" diyor. Ya çok romantikler, ya da pintilik de seviye atlayanlar bana denk geliyor.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

59
doorx, Kadın , 39 , İzmir
47 dakika önce gönderdi.
Klasik televizyon başı sohbetlerimizin tam ortasında "Hadi ver" dedi, "Ya aşkım, biraz romantik olur musun, sen önceden bana nameler yapardın, kollarına ben atılırdım." dedim. Ayağa kalktı, önümde diz çöktü ve şu nağmeleri döktürdü: "Eğil eğil sokayım, iki tutam az mıdır, lale ile sümbülü kahkülüne nevcivan (Sünbülzade Vehbi)." O kadar nağme yaptı, vermeseydim olmazdı şahsen...
20 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

40
derenindibi, Kadın , 36 , Kars
7 saat 11 dakika önce gönderdi.
"Niye sesin çıkmıyor?" dedi. Hasta olduğumu ve ilgiye ihtiyacım olduğunu söyledim. "Yalarım!" yazmış...
5 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

104
hayatkısagülümse, Kadın , 27 , İstanbul
1 gün 4 saat önce gönderdi.
Özür dileyerek pişmanlığını(!) dile getiren eski sevgilime neden geri dönmediğimi soran arkadaşlarıma; ''Eski sevgiliye geri dönmek duştan sonra aynı iç çamaşırı giymek gibidir'' dedim, konu kapandı.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

59
korkuyoruzreis, Erkek , 38 , Bursa
2 gün 1 saat önce gönderdi.
Eski karım beni telefonuna "Aslında yok" diye kaydetmiş.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

46
cipura, Erkek , 34 , İstanbul
2 gün 6 saat önce gönderdi.
Nedir bu ilişkiden ilişkiye koşan insanı taşlama telaşı? Hayatımızı devam ettirebilecek kişiyi seçerken bazı deneme yanılmalara girmemiz çok mu avam? Sonuçta ayakkabıyı bile denemeden almıyoruz. Karşı cinsle münasebete girmeden nikah mı basalım? Hayır arkadaş biraz hızlı deniyor olabiliriz, nedenimiz tahtaya bir çizik daha atmak değil ki. Bir an önce sonuca ulaşabilmek. Kısa zamanda uzun yol alacağımız insanı bulabilmek. Her kadın kendine av ya da avcı rolünü nasıl yakıştırabiliyor, anlayabilmiş değilim.
13 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

57
snow_water55, Kadın , 47 , Ankara
2 gün 10 saat önce gönderdi.
Karınızın duyguları, çocuklarınızın herhangi bir konuda problem yaşayıp yaşamadığı, evinizin eksiği gediği, maddi ve manevi daha pek çok şey önemini yitiriyor. Hatta bir gün ölecek olmanız, çocuklarınızın sizi iyi bir baba olarak anıp anmayacağı, arkanızda güzel şeyler bırakıp bırakmayacağınız ve daha pek çok şey... Ne yaptığınızı, ne yaşadığınızı o kadar belli ediyorsunuz ki sezgisel karılarınız tarafından hiç kaçmıyor yaşadıklarınız. Zaten evlilik kurumuna bir parça saygı gösterip saklama gereği de duymuyorsunuz. Şu bir türlü anlayamadığınız karınız sizi çekiyor tüm pisliklerinize rağmen, sırf parçalanmışlığı çocuklarına yaşatmamak adına... Eğer belli bir kültüre sahipse, yüz göz olmayı kendine yediremeyip konuşmuyor iğrençlikleriniz hakkında. Bütün bu yaptıklarınızla onlara nasıl güçlü olacaklarını öğretiyorsunuz. Bunu öğrettiğiniz karılarınızı tanıyamıyorsunuz sonrasında. Aslında aşk da olmuyor hayatınızda. Kime gittiğini çok da önemsemeden penisinizin götürdüğü yere gidiyorsunuz bencilce...
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

121
aşktankorkanaşkhırsızı, Kadın , 37 , İstanbul
4 gün 2 saat önce gönderdi.
3.5 sene önce boşandığım eski eşim müdür olduğu büyük kurumsal şirkette personeline beni şoka uğratarak eşim diye tanıştırdı. Benimle evlilik düşünen aşık olan ama ona bir duygu beslemediğim insan resmi büyük iş yemeklerinde beni eşim diye tanıştırıyor. İki kocam vardı da kimliğimde neden bekar yazıyor hala anlayamadım.
6 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

95
nik_mik_yok, Erkek , 39 , Çanakkale
4 gün 11 saat önce gönderdi.
Burada tanıştık. Özelden uzun uzun yazıştık. Hemen her yazışmamızda insanların yapmacıklıklarından, kendi gibi olmamasından yakındı. Ona göre insan Allah nasıl yaratmışsa öyle olmalıydı! Tamam dedim, buldum turnayı! Telefonlarımızı aldık, yanıma davet ettim, kabul etti. Ne yalan söyleyeyim heyecan da yapmıştım ufaktan. Otobüsü yanaştı, platin sarısı saçlarıyla, Pasifik Okyanusu'nu kıskandıracak kadar güzel lacivert (lens) bakışlarıyla otobüsten bir kuğu gibi süzüldü. İşte tam o an çok karmakarıştı duygularım... Bir an için beyefendi çizgimi aşıp ağzını burnunu plastik lacivert tuvalet terliğiyle dağıtasım geldi... Ve bir aşk da başlamadan yenildi hayata...
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi