İtiraf.com’da bazı yenilikler yapmak üzere kolları sıvadık. Bu süreçte site üzerindeki itiraf yorumlarını yayından kaldırdık. Sürpriz gelişmeler yakında!


02 Temmuz 2015 Perşembe
Rumuz
Parola

istememkalsın

istememkalsın
[Site Sakini]


3
daisy75, Kadın , 29 , ABD
11 yıl 1 ay 14 gün önce gönderdi.
Birlikte olduğum herkesi aldattım! O kadar masum bir görünüşüm var ki, hiçbiri benden şüphelenmedi. Hala da içimde müthiş bir çapkınlık isteği var. Bizim ailede çapkınlık genini erkek kardeşim yerine sanırım ben almışım!
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

3
*sardunya*, Kadın , 25 , İstanbul
11 yıl 10 ay 7 gün önce gönderdi.
Yıllardır birlikte olduğum sevgilimi birkaç kez aldattım. İlişkimizin ilk haftasında eski sevgilimle, ailesinin yanında tatil yaparken çok iyi dost olduğum yakışıklı bir arkadaşımla. Ancak sonrasında sevgilime feci aşık olduğum için iki yıl katıksız sadakat dönemi yaşadım. Ardından ilişkimiz sarsılmaya başlayınca işyerimdeki bir çapkınla. Bir de sabah yürüyüş yaparken tanıştığım başka bir yakışıklıyla. Şu anda sevgilimle ayrıyız. Onu hâlâ tüm kalbimle seviyorum. Geçenlerde bir partide tanıştığım yakışıklıyla eve çekildik. Ve ta-taaammm. Yapamadım! Sanırım "aldatacak biri" olmayınca tek gecelik bir ilişki anlamsız geldi. Erkeklerin eşleri ile sevgililerini ayrı tutmalarını şimdi çok iyi anlıyorum. Not: Sevgilimi aldattığım adamların hepsi de Rizeli çıktı. Peki bu ne şimdi?
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

4
marlasings, Kadın , 22 , İstanbul
11 yıl 11 ay 6 gün önce gönderdi.
Bir hastalık nedeniyle psikolojik tedavi görüyordum. Hayatım berbattı. Sevgilim ilgisizdi. Arkadaşlarımın benim hakkımdaki acıma dolu konuşmalarını duyuyordum. Ailem boş bakışlarıma kızıyor, artık toparlanmamı istiyordu. Beynim o kadar uyuşuyordu ki bir dakika önce ne düşündüğümü hatırlayamıyordum. Bu durumu çok gülüyordum. Zaten her şeye gülüyordum. Hayat hiç o kadar komik ve gereksiz gelmemişti bana. Sonra biriyle tanıştım. Benim gibiydi. İlaçlara dayanmış yaşamaya çalışıyordu. Aşık oldum. Gördüğüm en mavi gözlere ve en incinmiş ruha sahipti. Ömrüm boyunca tanımadan sevdiğim, ömrüm bitene dek seveceğim, el ele öleceğimdi o. Ve ben, dünyanın gördüğü en büyük korkak, onu eski sevgilimle aldattım. Aşkımı taşıyamadım. Üzerimdeki gücünden korktum. Sonuma sebep olacağından korktum. Aldatılmayı kabullenmedi. Suçu aldığım ilaçlara attım. Affetmesi için yalvardım ama affetmedi. O yazı şimdi hayal meyal hatırlıyorum. Çok konuştuk, tartıştık, seviştik. Olmadı. Artık beni nefret edecek kadar bile umursamıyor. Bense her geçen gün daha da çok eziliyorum pişmanlıktan, özlemden, umutsuzluktan. Hayat hiç komik değil. Ancak hâlâ gereksiz.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

2
sanal*gercekler, Erkek , 35 , İstanbul
12 yıl 12 gün önce gönderdi.
tolkan'ın itirafına atfen... 1) Karım her sabah kurulmuş saat gibi (benden önce) kendiliğinden kalkar. 2) Havalar soğuk ya da yağışlı ise ayakabılarımı kalorifer peteğinin üzerinde ısıtır. 3) Her sabah mükellef bir kahvaltı hazırlar. (Benim eşim de çayıma şekeri kendisi koyar, karıştırır.) 4) Banyoda beni o yıkar. Çıkmadan önce her şeyimi hazırlamıştır. Hava soğuksa havlu ve iç çamaşırlarımı petekte ısıtır. 5) Kahvaltı yaparken bardaktaki çayım bitmeden bir diğerini hazırlar. 6) İş dönüşümde beni ya kapıda ya da pencerede bekler. Çantamı elimden alıp beni öper. 7) Yaz kış bütün elbiselerim, kravatlarım, hatta iç çamaşırlarım ütülüdür. 8) Her sabah ben daha banyoya gitmeden traş fırçasına sabunu koyar, yanına jileti hazırlar. 9) Mevsimine göre hep sevdiğim yemekleri yapar. 10) Bu da itirafım: Karımın bütün bu sevgisine rağmen onu evlendiğimizden bu yana (yani 15 yıldır) 50'yi aşkın kadınla aldattım. Her defasında pişman oluyorum ama bir dahakine kadar.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

2
bengaripbirbalık, Kadın , 20 , İstanbul
12 yıl 1 ay 5 gün önce gönderdi.
Seni tamamen kaybettim. Hem de hiçbir zaman benim olmadan. MSÜ Bahar Şenlikleri'ni 4 aydır belki de sırf bu yüzden bekledim. Ama sen ne yaptın? Bütün hafta kapıda bilet sattın, içeriye bile girmedin! Sana nasıl baktığımı, senin için nasıl ağladığımı hiçbir zaman farketmedin. Muhtemelen de farkedemeyeceksin. Hamdi ben sensiz olmaya alışamıyorum. Seni seviyorum.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

2
DEEPPİŞME, Erkek , 33 , İstanbul
12 yıl 1 ay 14 gün önce gönderdi.
Son 5 senede eşimi en az 30 kişiyle aldattım. İlginçtir, hiçbir kadın eşim kadar güzel sevişemiyor. Buna rağmen bir gün ondan daha iyi sevişeni çıkar diye aldatmaya devam ediyorum.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

2
hayatromandır, Erkek , 45 , İstanbul
12 yıl 4 ay 19 gün önce gönderdi.
İlk defa karımı aldattım. Artık bir sevgilim var. Hayatımın en güzel günlerini yaşıyorum. Umarım eşim duymaz da bu sihir bozulmaz.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

2
erkeklikduygusu, Erkek , 32 , İstanbul
12 yıl 7 ay 16 gün önce gönderdi.
Acaba "karısını en hızlı aldatan erkek" unvanını alabilir miyim? 1. Evlenmeden önce eşimin peşinde iki yıl koştum. 2. Doksan yedide evlendik. Balayımızın ikinci gününde şeytana uydum. 3. Onu kırk yıl düşünsem aklıma gelmeyecek bir şekilde, bir köylü kızıyla, plajın hemen arkasındaki zeytinlikte aldattım. Toplam on beş dakika sürdü. 4. Kızın ismini bilmiyorum. Bir daha da hiç görmedim. Sadece bakire değildi ve çok güzeldi. 5. Pişman oldum. Eşime bu olayı söylemek zorunda kaldım. Ama o günden sonra bir daha aldatmadım.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

2
TekKadin, Kadın , 31 , İstanbul
12 yıl 10 ay 10 gün önce gönderdi.
Sanırım dünyada aldatılmayan ender evli kadınlardan biriyim. Eşim harika bir insan. Buna karşın ben onu tam dört kere aldattım. 1- İlki, bir bunalım dönemimde aşık olduğumu sandığım biriydi. İlişkimiz iki sene sürdü. Artık arada bir sadece arkadaş olarak görüşüyoruz. 2- İkincisiyle ilk sevgilimi unutmak için beraber oldum. Tam bir sapık çıktı. Eşimle yapmadıklarımı onunla yaptım. Onu çok sevdim. 3- Üçüncüsünü ikinci sevgilime benziyor diye seçmiştim. Önemsizdi. 4- Dördüncü, yine ikinci sevgilimi unutmak için birlikte olduğum biriydi. Kıssadan hisse: Sakın birini unutmak için başkasını aramayın. Battıkça batıyorsunuz.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

3
_crow_, Erkek , 23 , İzmir
12 yıl 11 ay 9 gün önce gönderdi.
Artık ayakları güzel olmayan bayanlarla da muhabbet edebiliyorum. Krem rengi oje sürmese de, parmakları inci gibi dizilmese de kendimi sıktım ve ayaklarına bakmadım. Tamam, sonradan baktım ama çirkin olsa da o insandan soğumadım. Sanırım artık fetiş değilim.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi