19 Nisan 2015 Pazar
Rumuz
Parola

süzme-aile

süzme-aile
[İtirafçı]


845
süzme-aile, Kadın , 37 , İzmir
7 yıl 6 ay 10 gün önce gönderdi.
Üniversite yıllık fotoğraflarına dalmışım, yurt anıları, oda arkadaşları derken... Nasıl unuturum seni Döndü? Kendi halinde, başı kapalı, odada mırıl mırıl Kuran okuyan bir kızdın. Can kulağıyla bizim diğer kızlar ile yaptığımız geyikleri dinlerdin. Bir gün sen anlattın, sevgilin varmış. "Nasıl biri?" diye sorduk. "Ehl-i müslüman biri." dedin. Hatta resmini gösterdin. "Aman sen yine de dikkat et." dedik. Bir akşam üstü daldın odaya, nasıl da heyecanlıydın.."Kızlaarr, Y..... sürekli beni düşünüyormuş, canım yaa. Hee, bu arada 31 çekmek ne demek yaa?" Eh be Döndü, tükürüğümde boğulacaktım nerdeyse. Canım arkadaşım, "Terk et o uyuzu." dedik. Dedik de, "Tesbih çekmeye benzemiyor." diyebildik sadece sorduğun soruya. Anlatmaya dilimiz varmadı. Her neredeysen umarım mutlusundur.
11 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

710
süzme-aile, Kadın , 37 , İzmir
7 yıl 6 ay 26 gün önce gönderdi.
Birlikte televizyon izlerken kocamın kucağına başımı yasladığım zamanlarda bana "Hadi kafa kafaya verdiniz yine!" demesinden nefret ediyorum. Nefret!!
6 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

1096
süzme-aile, Kadın , 37 , İzmir
7 yıl 7 ay 10 gün önce gönderdi.
A benim süzme kocam, ben sana, sen iş gezin için valizini hazırlarken "Ay prezervatif kutusunu da al" diye şaka yaparken bir daha sakın ama sakın "Gittiğim yerde yok mu sanki?" deme. Sakın!! O parmaklar valiz kapağına nasıl sıkışır öğrendin. Bir daha parmağınla kalmaz ona göre!!
8 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

440
süzme-aile, Kadın , 37 , İzmir
7 yıl 7 ay 11 gün önce gönderdi.
6. sınıfa giden oğlum da derste döllenme konusunu görmüş. Mantıklı bir şekilde, kapasitesinin kaldıracağı bir şekilde zaten anlatmıştık ona bunları. Konu hakkında epey zorladı çünkü yakın zamanda bizi. Dolayısıyla aykırı gelmedi ders konusu ona. Ama sınıf arkadaşlarından bahsettiğinde yıkıldım. Kızlardan ağlayanlar olmuş, konuyu işlemeyelim öğretmenim diye yalvarmışlar. Bu çocuklar nasıl bir bilgi almışlar ki bu yaşta, neler düşündüler ki acaba döllenme konusu işlenecek diye, ay canım yaa, kıyamam diye hayıflandım. Oğlumun yorumu ise bitirdi beni: "Anne onlar sanırım öğetmenin nasıl sevişmek gerektiğini anlatacağını sandılar!" Oha oğlum be ohaa, sen nerden biliyorsun bu kadarını be yavrum bee!
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

26
süzme-aile, Kadın , 37 , İzmir
7 yıl 9 ay 29 gün önce gönderdi.
Bu yıl ilkokula başlayacak olan kızım geğirerek alfabeyi söylüyor. Öğretmeninin gözleri yaşaracak, eminim. Valla ben öyle öğretmedim. Ama geğirmeden yaparsa şaşırıyor :) Alışır mı acaba öğretmeni?
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

37
süzme-aile, Kadın , 37 , İzmir
8 yıl 4 ay 1 gün önce gönderdi.
11 yaşımdaki oğlum 'Bakire ne demek' diye sordu. Eşimin zeka ötesi cevabı 'Eline erkek eli değmemiş, kızoğlankız' oldu. Aferin sana, ne güzel aydınlattın çocuğu. Sıra arkadaşı olan kızcağızın eline dokunursa yanlışlıkla, gidip isteriz artık kızı babasından. Süzme aileye gelin olur garibim.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

21
süzme-aile, Kadın , 36 , İzmir
8 yıl 10 ay 23 gün önce gönderdi.
Bir denizanası itirafı da benden. Yeni evliydik; Erdek'te tatil yapıyorduk. Denizde yığınla ölü denizanası vardı. Zararsızlar tabii ama vıcık vıcık, kulaç attığında onlarcasına dokunuyorsun. İğrenip giremedim denize. Ama cins kocam sürekli onları tutup tutup üzerime fırlatmıştı. Evet, 1994 yazında, plajda ciyak ciyak kaçan bendim, arkamdan kovalayarak bilimum denizanası leşlerini sırtıma yapıştıran da romantik kocam.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

18
süzme-aile, Kadın , 36 , İzmir
8 yıl 10 ay 29 gün önce gönderdi.
neden yaaa?, eniştelerimiz aynı familyadan mı acaba? Yeni evliyken teyzem ve eniştem bizi ziyarete geldiğinde ona çay ikram etmişim. Bizi tekrar ziyarete geldikleri bir gün çok beğendiği çayın adını hatırlayamayınca eniştem: "Kızım ya, neydi o çay, ondan yapsana yine bana çok güzeldi" deyip durdu. Sonunda bir süre düşündükten sonra: "Hah, buldum, öküzg.tü çayı!" diye haykırmayı da ihmal etmedi. Kastettiği çay mı? Kuşburnu. Evet, bir hayvan adı, bir de onun bir organı. Ama yakınından bile geçemedi!
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

23
süzme-aile, Kadın , 36 , İzmir
8 yıl 11 ay 16 gün önce gönderdi.
Neden Allah'ım, neden? Sokakta her tökezlediğimde hemen arkama, yerlere bakıp "Hay Allah?" demem neden? Neden bu mazeret yaratma çabalarım? Yok işte yerde bir halt. Deme bir şey. Yürü git! Kime ispat etmeye çalışıyorsun, yerde taş varmış da, ondan oldu izlenimi vermeye çalışıyorsun? Dümdüz yolda salakça sıçradın işte. Yürü git, çaktırma!
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

39
süzme-aile, Kadın , 36 , İzmir
8 yıl 11 ay 18 gün önce gönderdi.
Gaflarıyla ünlü kocamdan inciler. Büfeye yanaşıp büfeciden bir adet "Kota Kulu" isteyen kocama büfeci hiç sekmeden bir kutu kolayı uzatırken ben karnıma gülmekten ağrılar girerek oracıkta yerde kıvranmıştım. Bir keresinde de bahçede otururken, dibimizdeki gül fidanına konan bir minik kuşu görüp "Bak. Divan edebiyatındaki gibi, "Gülgül ile Bül." demişti. Evet canım kocacım, sayende gül gül öldüm.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım
Skip Navigation Links


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi